کیف پول گوگل یک راه ساده برای انتقال پول بین شما و دوستانتان است.
گوگل امکان جدیدی را تحت عنوان کیف پول جدید خود به بازار آمریکا عرضه کرده است که این امکان را به کاربران خود میدهد که بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری در تمامی مرورگرها میتوانند برای دوستان خود پول انتقال دهند یا از آنها درخواست کمک مالی کنند.
اگر قصد دارید از دوستان خود کمک مالی دریافت کنید میتوانید با داشتن یک اکانت گوگل به سایت (Waller.google.com) مراجعه کنید و ایمیل آنها را وارد کنید و از آنها کمک مالی دریافت کنید. شما میتوانید این پول را در فضای مجازی خرج کنید و در وبسایتهای که امکان پرداخت از طریق کیف پول گوگل را میدهند خرید کنید، چنانچه قصد دارید پول را به حساب شخصی خود انتقال دهید کافیست یک حساب visa یا master داشته باشید به اضافه یک آدرس در آمریکا تا بتوانید حساب بانکی خود را به کیف پول خود در گوگل متصل نماید و وجوه خود را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

به خاطر داشته باشید برای ارسال پول هم میتوانید از این ابزار استفاده کنید و به حساب دوستان خود پول واریز کنید.

کیف پول گوگل

یک استارتاپ فوق العاده برای ایرانی ها

نقل و انتقالات بانکی در ایران یک از راههای فوق العاده برای راه اندازی استارتاپ را فراهم آورده است. از یک طرف بانکها به سمت ایجاد ارزشهای نو خدمات نوین برای مشتریان خود هستند و حاضر هستند در استارتاپهای مرتبط سرمایه گذاری کنند و از سویی دسترسی ایرانیان به ابزارهایی مانند paypal و حتی کیف پول گوگل بسیار محدود است. با رویکرد جدید مردم به خرید اینترنتی و استفاده از خدمات آنلاین میتوان یک راه حل فوق العاده به کاربران داد تا با داشتن یک کیف پول آنلاین و بدون نیاز به نصب نرم افزار خاص پول را برای یکدیگر به اشتراک بگذارند. در واقع فقط با ۱ کلیک میتوانند از دوستان خود پول دریافت کنند یا برای آنها پول ارسال کنند.

نظر شما در مورد استارتاپهایی که میتوانند به بانکها امکان عرضه خدمات ارزش افزوده بانکی ارائه دهند چیست؟