خیلی وقتها کار خیلی بزرگتر از اونی هست که بشه همه کارها رو یک نفره یا با یک تیم کوچیک چنده نفره انجامش داد، به همین خاطر باید برای هر موضوعی یک تیم اختصاصی روی اون پروژه کار کنه. ما در دوره های آموزش سئو همیشه عنوان میکنیم که ابتدا سعی کنید محتوای خودتون رو تولید و تکمیل کنید و بعد سراغ کلمات کلیدی و سئو برید، دلیل این کار هم اینه که باید محتوا ابتدا مسائل و مشکلات کاربر رو حل کنه و بعد به فکر رباتهایی مثل گوگل باشه. در عین حال وقتی تیم ها میخواهند به عنوان همکار در قسمت تولید محتوا و سئو همکاری کنند امکان دارد دچار چالشهای زیادی از جمله ناهماهنگی بین محتوا و کلمات کلیدی شوند.

اینجا این سئوال مطرح میشود که چگونه باید بین تیم سئو و محتوا هماهنگی ایجاد کرد تا این دو تیم بتوانند در کنار یکدیگر کار کنند پروژه را با موفقیت به اتمام برسانند.

پاسخ این سئوال را میتوانید در وبینارهای آموزشی ما دریافت کنید

سئو چیزی مهمتر از انتخاب یک یا چند کلمه کلیدی و در نهایت جذب ترافیک بیشتر در سایت میباشد و همچنین تولید محتوا هم وظیفه سنگینی به عهده دارد و فقط نباید با استفاده از کلمات کلیدی یک محتوای پر ترافیک برای سایت ایجاد کند. محتوا نقشی بسیار بزرگتر هم دارد و آن انتقال هیجان و ایجاد حس خوب در مشتری و انتقال پیامهای سایت به کاربران است.

آنالیز کلمات کلیدی میبایست شامل چه نکاتی باشد؟ ما با آنالیز کلمات جستجو شده در گوگل به چه نکاتی دست پیدا میکنیم؟ برای پاسخ به این سئوالها میبایست مسائل متعددی رو مورد بررسی قرارداد.

  • دغدغه واقعی کاربران و مشتریان شما چیست؟
  • محصولات و خدمات شما چه مشکلی را حل میکنند؟
  • کاربر برای حل مشکلات مرتبط با محصولات شما چگونه و با چه کلماتی در گوگل جستجو میکند؟
  • ویژگی محصولات و خدمات شما چیست؟

شما میتوانید برای دستیابی به پاسخ این سئوالات و آشنایی با چگونگی تولید محتوای محرک در وبینارهای آموزشی ما شرکت کنید. ما در این وبینارها مباحث متعددی مثل سئو، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی و مباحث دیگری از دیجیتال مارکتینگ را آموزش میدهیم.

جهت عضویت در کانال تلگرام و اطلاع از وبینارها لطف به کانال رنک آنالیست در تلگرام بپیوندید

https://telegram.me/rankanalyst